+90 216 970 16 27     info@proit.com.tr  | satis@proit.com.tr

Hakkımızda

PROIT BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 2011 yılında ve alanında 10 yılı aşkın tecrübeye sahip ortakları tarafından kurulmuştur.

Siz değerli müşterilerimize kurumsal bir yapı, profesyonel hizmet anlayışı ile müşteri ve çözüm odaklı hizmet vermeye devam etmektedir.

Daima en iyiyi hedefleyen firmamız sürekli gelişim için eğitimlerine devam etmektedir. Kazandığı tecrübeyi müşterilerimizin sorunlarına  akıllı ve hızlı çözümler üretmek için kullanmaktadır. Hedefimiz; hızla ilerleyen teknoloji karşısında müşterilerimizin ihtiyaçlarını bu teknolojiye daha hızlı, daha ekonomik ve daha gerçekçi nasıl uygulayabilirizi sağlamaktır.

Gereksiz teknolojinin bilgi çöplüğünden başka bir şey olmadığının bilincinde olarak gerçekçi çözümleri maksimum düzeyde şirketimizin bünyesine uyarlamak temel ilkelerimizdendir.

PROIT Bilişim Teknolojileri sektöründe öncü markalar ile çalışarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı ve kalite bir şekilde cevap vermektedir.

Gücümüze sahip olduğumuz deneyimden alarak sürekli profesyonelleşen bilgi becerimizle daima en iyiyi hedeflemekteyiz. Amacımız müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmaktır. Müşterilerimizin memnuniyetini motivasyonumuzu arttırarak sürekli gelişmemize katkı sağlamaktadır.

Kalite Politikamız

Müşterilerine, Bilgisayar ve İletişim Teknolojileri alanında uçtan uca çözümler sunmayı amaçlamış olan Proit, söz konusu çalışmalarını koşulsuz müşteri memnuniyetini gözeterek yürütmektedir.

Bu çerçevede Proit; müşteri talebinin alınması, talebin analiz edilmesi, talebe yönelik çözümün oluşturulması, çözümün müşteriye sunulması ve çözüm sonrası hizmet aşamalarındaki iş yapış biçimleri ile ilgili olarak dokümanlarını oluşturmuş ve Kalite Yönetim Sistemini söz konusu dokümanların üzerine inşa ederek kaliteyi güvence altına almıştır.

Bir işletmenin var olabilmesi için gerekli olan “İşletme – Çalışan – Müşteri”  üçlüsünün farkında olarak,Kalite Politikamızı  “Bilgisayar ve İletişim Teknolojileri alanında;

• Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, en uygun çözümler ile uçtan uca karşılamak,
• Verimliliği sağlamak,
• Çalışan ve müşteri memnuniyetini arttırmak,
• Kalıcı müşteriler edinmek...

şeklinde tanımlamış bulunuyoruz.

 Yukarı Dön

Misyonumuz

Bilgi teknolojileri alanında müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve verimliliğini artırmak amacıyla, deneyimli ve yetkin ekibimizle en uygun tasarım, çözüm ve servis desteğini sağlamak.

Kariyer fırsatlarına açık, keyifle çalışılan ve çalışmak için tercih edilen bir firma olmak.

Paydaşları ile büyümek ve onlara değer katmak.

İnsan ve çevreye olan saygımız, doğru ve açık iletişim yaklaşımımızla güven duyulan ve izlenen çözüm ortağı olmak.

 Yukarı Dön

Vizyonumuz

Bilişim teknolojileri alanında öncü çözüm ve hizmetleriyle, fark yaratan uzmanlıklarıyla, Türkiye’ de lider, uluslararası pazarda söz sahibi olmak.

 Yukarı Dön

Haber Bülteni

En son gelişmelerden ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için bültenimize abone olmayı unutmayın.