+90 216 970 16 27     info@proit.com.tr  | satis@proit.com.tr

Hizmetlerimiz

Mikro programının satışı, kurulumu ve işletmenize uyarlanması ile ilgili tüm aşamalar için danışmanlık hizmeti veriyoruz

ERP programınızda mevcut olmayan, tamamen sizin istediğiniz şekillerde raporlar yazıyoruz. Bunların hazırlanması için giriş yöntemleri geliştiriyoruz.

e-fatura programının kurulumu ve eğitimini veriyoruz. E-fatura form dizaynını istediğiniz biçimde tasarlıyoruz. Aynı zamanda her ay düzenli olarak e-defter göndermenizi ve bunların arşivlenmesi sağlıyoruz.

İşletmenizdeki üretim süreci ile ilgili tüm aşamaların programınıza uyarlamasını sağlıyoruz. Neyi? Ne Zaman? Ne Kadara? Hangi Hammadde veya Yarı mamülle ürettiğiniz? sorularına cevaplar buluyoruz.

Satınalma ve satış departmanlarının açtığı siparişlerin onaylanması ve bunun devamında tedarik edilmesi gibi tüm süreçlerin yönetilmesi için Mikro programınızla uyumlu tamamen size özel süreç yönetim programı tasarlıyoruz.

İşletmelerin sattığı ürünleri yada ticari malları nekadar maliyetle ürettiği, bunlar hazırlanırken muhasebede hangi kalemlerin rol oynadığı, işçilik ve genel üretim giderlerinin nasıl dağıtılması gerektiği gibi tüm süreçleri yönetiyoruz.

Üretim ve stok takibi hiç bu kadar kolay olmamıştı, stoklarınızı takip etmek için bilgisayar başında olmanıza gerek yok. Hammadde girişinden, çıkışına, mamül girişinden sevkine, sayım girişinden çıkışına bütün işlemleri sahada gezerken yapabilirsiniz. Üstelik online veya offline.

Haber Bülteni

En son gelişmelerden ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için bültenimize abone olmayı unutmayın.